Flow Fitness Hometrainer Turner DHT 3000: NIEUW
Deze hometrainer van Flow Fitness is niet zomaar een hometrainer maar een ergometer. Deze topper uit de Flow Fitness familie biedt niet enkel maximaal comfort maar ook een uitzonderlijke efficiëntie.
Deze ergometer is stil, stabiel, heeft een touch screen en een ruim assortiment programma's. De automatische weerstandsverstelling (één van de grote voordelen van een ergometer) zorgt voor nog betere trainingen. Indien u op zoek bent naar een uiterst goede trainingspartner voor een gemiddeld thuisgebruik, dan heeft u hier een uitstekend toestel aan.
Flowfitness is een Europese fabrikant die de voorbije jaren meerdere Gazelle Awards in de wacht mocht slepen. U geniet van een fabrikant met een reputatie.
TURNER DHT 3000 Ergometer
Display
Touch screen
26 programma's
1 handmatig programma
12 voorgeprogrammeerde programma’s
4 gebruikersprogramma's
5 hartslag gestuurde programma's
Constante Watt, Body Fat, BMI
Herstel hartslag functie
Polar compatible (borstband) ontvanger
Hartslagmeting
Handsensoren of borstband (optioneel)
Techniek
Magneetrem, drummagneet
Automatische weerstandsverstelling
12 kg roterende massa
Horizontaal/ verticaal verstelbaar zadel.
Betaalt u liever in termijnen*?
24 termijnen van € 25.00
1 termijn van € 17.37
(*na aanvaarding van uw aanvraag)